Başkan Bayık Ara Tatile Giren Öğrencilere Karne Dağıttı

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında öğrencilere karne dağıttı.

Yarıyıl tatili münasebetiyle Hilvan Cumhuriyet İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım programına Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, okul idarecileri, öğrenci ve velileri katıldı.

Karne dağıtarak öğrencilerin sevincine ortak olan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık düzenlenen program sonrası yaptığı yazılı açıklamada; “Bugün 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısında karnelerini alan aydınlık yarınlarımızın geleceği öğrencilerimizle bir araya geldik. Karnelerini tek tek inceledim, Maşallah hepsinin dersleri çok iyi. Onlar Cumhuriyetimizin yeni yüz yılında ülkemizi daha büyük başarılara ulaştıracak olan göz bebeklerimizdir. Yarınlarımızın mimarları kıymetli öğrencilerimizin her zaman yanlarındayız. Bu vesileyle öğrencilerimizin başarılarında büyük emekleri bulunan öğretmen ve ailelerine teşekkür eder, öğrencilerimize iyi tatiller dilerim.” sözlerine yer verdi.

Karne dağıtım programında öğretmen, öğrenci ve velileri ile bir araya gelip sohbet eden Başkan Bayık hatıra fotoğrafı çektirdi.