Başkan Bayık “Biz büyük bir aileyiz”

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Belediye personellerimizle bayramlaştık. Tüm çalışma arkadaşlarımızın Kurban Bayramı’nı tebrik eder, sevdikleriyle beraber nice mutlu bayramlar dilerim”
22 Temmuz 2021 Perşembe
Başkan Bayık “Biz büyük bir aileyiz”

Kurban Bayramı münasebetiyle personelleriyle bir araya gelerek tek tek bayramlaşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık birlik, beraberlik, yardımlaşma ve dayanışmanın yoğun yaşandığı bu özel günlerde bayramlaşmayı ihmal etmeyin temennisinde bulundu.

Hilvan Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğüne bağlı birim müdür ve personellerin katıldığı bayramlaşma programında personelleriyle tek tek bayramlaşan Başkan Bayık yaptığı yazılı açıklamada; ‘Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgını nedeniyle geçen yıl bir arada kutlayamadığımız ancak alınan tedbirler neticesinde tekrar yüz yüze kutladığımız bir bayramın sevinci ve mutluluğu içerisindeyiz. Göreve geldiğimiz günden buyana ilçe merkezi ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan birlik ve beraberlik içinde ilçemizin gelişmesi ve vatandaşlarımıza hizmetlerin en güzelini götürmek için çaba gösteren ekiplerimiz pandemi döneminde de halkımızın sağlığı için büyük fedakarlıklarda bulundu. Ancak alınan tedbirler sonucu etkisi azalan Korona Virüs salgını bitmiş değil. Cömertliğin bol olduğu, kardeşliği pekiştiren bu özel günlerde maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek akraba, eş, dost ve hastalar ziyaret edilip yardıma muhtaç insanlar unutulmamalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle sizin ve ailenizin bayramını tebrik eder, birlik, beraberlik, huzur ve sevincin hakim olduğu bir bayram yaşamanızı Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum.’ dedi.