Başkan Bayık Engelliye Elektrikli Motosiklet Hediye Etti

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık engellilere destek çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.

Sosyal belediyecilik projeleri kapsamında birçok engelliye farklı türden engelli aracı desteğinde bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık örnek bir davranışa daha imza atarak Bedensel Engelliler Derneği Hilvan Şube Başkanı Ömer Faruk Köylü’ye üç tekerlekli elektrikli motosiklet hediye etti.

Motosiklet ve anahtarını Köylü’ye teslim eden Başkan Bayık; ‘Göreve geldiğimiz günden beri engelli kardeşlerimizin yaşam şartlarını iyileştirmek için birçok engelliye ihtiyaçlarına uygun farklı türden engelli aracı desteğinde bulunduk. Bugün de ihtiyacı olduğunu tespit ettiğimiz Bedensel Engelliler Derneği Hilvan Şube Başkanı Ömer Faruk Köylü’ye doğa dostu üç tekerlekli elektrikli motosiklet desteğinde bulunduk. Bunda sonra daha rahat ulaşım sağlayabilecek. Kazasız belasız kullansın. Bugüne kadar her zaman mağdur vatandaşlarımızın yanında olduk. Bundan sonra da ihtiyaç sahibi kardeşlerimizin yanında olmayı sürdüreceğiz.” açıklamasında bulundu.

Hediye edilen üç tekerlekli elektrikli motosikletten duyduğu memnuniyeti dile getiren Bedensel Engelliler Derneği Hilvan Şube Başkanı Ömer Faruk Köylü Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti.