Başkan Bayık; “Muhtarlar demokrasinin temel yapı taşı ve devlet ile halk arasında köprü görevi gören mercilerdir”

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; “Muhtarlar demokrasinin temel yapı taşı ve devlet ile halk arasında köprü görevi gören mercilerdir. Vatandaşların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen muhtarlarımızla her fırsatta bir araya gelip taleplerini dinliyoruz ve elimizden gelen desteği sağlıyoruz” dedi.
04 Şubat 2022 Cuma 10:34
Başkan Bayık; “Muhtarlar demokrasinin temel yapı taşı ve devlet ile halk arasında köprü görevi gören mercilerdir”
0
Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık İçişleri Bakanlığı genelgesi gereğince Hilvan’da düzenlenen muhtarlar ve halk toplantısına katıldı.

Düzenlenen toplantıda muhtarlar ve vatandaşlar sorun, talep ve önerilerini dile getirip ilgili kurumlara iletti.

Hilvan Ziraat Odası Konferans Salonunda düzenlenen toplantıya Hilvan Kaymakamı Coşkun Doğan, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Şanlıurfa Tarım ve Orman İl Müdürü Murat Çakmaklı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hüseyin Aras, Hilvan Ziraat Odası Başkanı Hikmet İpar, ŞUSKİ Hilvan İlçe Şube Müdürü Fuat Baylan, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; “Muhtarlar demokrasinin temel yapı taşı ve devlet ile halk arasında köprü görevi gören mercilerdir. Vatandaşların sorunlarıyla her zaman yakından ilgilenen muhtarlarımızla her fırsatta bir araya gelip taleplerini dinliyoruz ve elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Göreve geldiğimiz günden buyana merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan ulaşım, alt yapı, üst yapı ve daha birçok konuda ilçemizin kalkınması için çok güzel yatırımlar gerçekleştirdik. Yeni yılda da ilçemizin gelişmesi ve vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltecek yeni projelerimizi hayata geçirip halkımızın hizmetine sunacağız. Bugünkü toplantımıza katılım sağlayan herkese teşekkür eder, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.