Bilgi Evi’nde öğrencilere yeni bir fırsat daha

Hilvan Belediyesinin eğitime destek amacıyla 2016 yılında ilçeye kazandırdığı Bilgi Evi, öğrencilere yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Hilvan Belediyesi tarafından üniversiteye hazırlık eğitimi verilen Bilgi Evi LGS, YKS ve KPSS sınavlarına hazırlanan bütün örenciler için etüt merkezini hizmete sundu. Öğrenciler hafta içi her gün 08.00-17.00 saatleri arasında açık olan etüt merkezinde deneyimli eğitmenler eşliğinde sınavlara tam donanımlı bir şekilde hazırlanabilecek.

Ders çalışma ortamı bulamayan öğrenciler için hizmete giren Hilvan Belediyesi Bilgi Evi Etüt Merkezi ile ilgili yazılı bir açıklamada bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; ‘Hilvan Belediyesi Bilgi Evi Etüt Merkezi LGS, YKS ve KPSS sınavlarına hazırlanan bütün öğrenciler için yeni bir hizmet daha sunmaktadır. Hafta içi her gün 08.00 – 17.00 saatleri arasında rehber öğretmenler eşliğinde hizmet verecek olan etüt salonunda öğrenciler sessiz ve rahat bir ortamda ders çalışma fırsatı bularak var olan eksikliklerini gidereceklerdir. Sınavlara hazırlık eğitiminin dışında merkezimizde Hilvan İlçe Halk Eğitimi Merkezi işbirliği ile özel eğitim, kur’an-ı kerim ve işaret dili kursları da verilmekte. Bütün öğrencilerimizi bu güzel imkanlardan faydalanmaya davet ediyoruz.’ İfadelerine yer verdi.