Hilvan Belediyesi Eş Başkanları Muhtarlarla Buluştu

Hilvan Belediyesi Eş Başkanları Serhan Paydaş ve Garip Yeşil, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile buluştu. Muhtarların talep ve önerileri dinlendi.

Mahalle muhtarlarından, altyapı ve üstyapı ile içme suyu gibi öne çıkan sorun ve taleplerini dinledi. Eş Başkan Serhan Paydaş ve Garip Yeşil “her bir mahallemize hizmeti eşit şekilde götürme amacındayız” dedi.

Farklı ve Halkçı Gerçek Hizmet Anlayışı

Hilvan Belediyesi’ne ait toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya muhtarların tamamına yakını katılım gösterdi. Muhtarları dinleyen Paydaş ve Yeşil, eşit hizmet vurgusu yaptı. Paydaş “Farklı ve halkçı gerçek bir hizmet anlayışımız var. Bunu en kısa sürede vatandaşlarımıza göstereceğiz. Onlar da bunu fark edecektir. Bu nedenle seçimlerden hemen sonra parti rozetlerimizi partide bıraktık. Şu an Hilvan’da yaşayan herkesin belediye başkanıyız”.

Sorunların Çözümü İçin Kararlılık

Eş Başkanlar “Bize iletilen her sorunun çözümü için elimizi taşın altına koyup sorumluluk alacağız. Hilvan Belediyesi sorumluluk alanında olan sorunları da en kısa süre içerisinde çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı başlatıyoruz. Büyükşehir Belediyesi sorumluluğunda olan sorunların çözümü için de her bir talebin yakın takipçisi olacağız” dedi.

Toplantılar Periyodik Devam Edecek

Eş Başkanlar, toplantıya katılım gösteren ve sorunlarını dile getiren muhtarlara teşekkür etti. Bu tür toplantıların periyodik olarak gerçekleştireceklerini belirtti.