Hilvan Belediyesi’nden Sporsever Gençler İçin Anlamlı Açılış

Hilvan Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı işbirliği ve destekleriyle Hilvan’ın kırsal Çığıllı Mahallesi’nde yapımını tamamladığı sentetik çim sahasının açılışı gerçekleştirerek, mahallenin genç sporcularının hizmetine sundu.

27 Mart 2022 Pazar 16:18

Hilvan Belediyesi’nden Sporsever Gençler İçin Anlamlı Açılış

 

   

Açılışa, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Cidir, AK Parti Hilvan Yerel Yönetimler Başkanı Kemal Beyret, Belediye Meclisi üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Başkanı Ahmet Bayuk, , Mahalle temsilcileri, Mahalle Muhtarı ve sakinler katıldı.

Eğitim, spor ve kültürel alanlarda gençliği sahiplenen ve onlara destek çıkan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, açılış töreninde ‘2019 yerel seçimlerinde Çığıllı Mahallesi’nin genç sporseverlerine bir söz vermiştik. Bugün bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı Başkanlığı’nın destekleriyle yapımını tamamladığımız Çığıllı Mahallemizin semt sahası hayırlı ve uğurlu olsun. Gençlerimiz güle güle kullansınlar’ dedi.

Açılışa katılan AK Parti Hilvan İlçe Başkanı Mustafa Cidir ‘Belediyenin yapmış olduğu hizmetler artarak devam edecektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun’ dedi. Mahalle Muhtarı İsmail Eroğlu da semt sahasını mahalle kazandıran Belediye Başkanına teşekkür ederek ‘Böyle güzel bir spor tesisini mahallemize kazandıran Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Belediye Başkanımıza ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum’ şeklinde konuştu.