Hilvan BESYO öğrencilerinden Başkan Bayık’a teşekkür ziyareti

Hilvan Belediyesi Spor Kulübü’nde özel spor eğitimi görüp özel yetenek sınavında Beden Eğitim ve Yüksek Okulu’na yerleşen öğrenciler, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ı evinde ziyaret ederek teşekkür etti.
12 Ekim 2020 Pazartesi
Hilvan BESYO öğrencilerinden Başkan Bayık’a teşekkür ziyareti

Gençlere destek olmak, spor aktivitelerini ilerletmek ve daha geniş alanlara yaymak amacıyla daha önce alınan meclis karar ile belediye bünyesine alınan Spor Kulübü bir çok spor dalında büyük başarı elde etti.

Hilvan Belediye Spor Kulübü Başkanı Neşet Şahin ve Kulüp Antrenörü Halil Aydın ile birlikte Başkan Bayık’ı ziyaret eden Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu öğrencileri, evinde ziyaret ettikleri Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a ‘Geleceğimizi siz kurtardınız’ diyerek teşekkür etti.

Özel Yetenek sınavı ile Türkiye’deki çeşitli spor akademilerine yerleşen öğrencilerle görüşen Bayık, genç sporculara bir takım nasihat ve tavsiyelerde bulunarak başarılarını tebrik etti. Hilvan’ın gençleriyle her zaman gurur duyduğunu ifade eden Bayık ‘Göreve geldiğimizden bu yana rutin çalışmalarımızın yanında sosyal belediyecilik alanında en büyük yatırımlarımızı gençlere yaptık. Daha da güçlenmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için belediye bünyesine aldığımız spor kulübümüze desteklerimizi sürdürüp daha yeni başarılar elde edeceğiz. Hepsine başarılar diliyor ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’ şeklinde konuştu.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, teşekkür etmek için ziyarete gelen öğrencilere şiir kitabı hediye etti.