HİLVAN KIRSALINDA SATHİ ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Hilvan kırsalında beton yol çalışmalarını tamamlarken stabilize yol yapım, bakım ve onarım, sathi asfalt çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.
26 Kasım 2021 Cuma
HİLVAN KIRSALINDA SATHİ ASFALT VE BETON YOL ÇALIŞMASI TAMAMLANDI

Her ilçeye adil hizmet götüren Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri altyapı çalışması tamamlanan Gökdirek-Kuskunlu, Kuskunlu – Otluca – Susam – Ayazca, Gölcük – Gölebakan, ve Akıncık – Saklıca grup yollarında stablize yapım, sathi asfalt ve beton yol çalışmalarını tamamladı.

Birçok mahalleyi birbirine bağlayan ve ulaşımda kolaylık sağlanan yolların yapılmasıyla birlikte vatandaşların hizmetine sunuldu.

Mahalleye yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını anlatan Kuskunlu Mahalle Muhtarı Abdulkadir Turgut, mahallemiz 7 mezradan oluşuyor. Kuskunlu mahallemiz bütün yolların kesiştiği bir yer. Siverek, Viranşehir ve Hilvan’ı bağlayan bir köyümüz. Bu mahallelerin yolları genellikle Kuskunlu Mahallesinden geçiyor. Yollarımız tam zamanında yapıldı. Mahallem adına bütün ekibe teşekkür ediyorum’’ dedi.