Hilvan’da Bayram Buluşmaları

Kurban Bayramı nedeniyle Hilvan Kaymakamlığı ve Hilvan Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına büyük ilgi gösterildi.
10 Temmuz 2022 Pazar 17:04
Hilvan’da Bayram Buluşmaları

Hilvan Belediyesi’ne ait çay bahçesinde düzenlenen bayramlaşma programına kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti temsilcileri, STK’lar, merkez ve kırsal mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Halkın yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; “Her birimiz farklı bir düşünceye, farklı bir görüşe ve farklı bir kişiliğe sahip olabiliriz. Ancak hepimizin ortak paydası olan bayram günlerinde bir araya gelerek bütünleşmemiz çok önemli ve bu kadar da sevindiricidir. Bayramlar birlik ve beraberliğimizi güçlendiren özel günlerdir. Bu özel günlerde dargınlıklar unutulmalı, yaralar sarılmalı ve gönül kapılarımızı birbirimize sonuna kadar açmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramının ülkemize, milletimize ve tüm İslam âlemine huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, bugün düzenlemiş olduğumuz programımıza katılım sağlayan tüm hemşerilerime teşekkür ederim.” dedi.

Başkan Bayık program sonrası AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığında düzenlenen Bayramlaşma programına katıldı.