Münevver Özdemir Hilvan’da Sevenleri ile Buluştu

TRT Sanatçısı Münevver Özdemir 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Hilvanlılar ile bir araya geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ve Hilvan Belediyesi işbirliği ile Hilvan Gençlik Merkezinde düzenlenen programa Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanı Niyazi Kocadağ, Hilvan İlçe Emniyet Müdür Vekili İsmail Kılıçarslan, Kamu Kurum Amirleri ve öğretmenler katıldı.

Birbirinden güzel eserler seslendiren TRT Sanatçısı Münevver Özdemir yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. ve ‘24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel program düzenleyen Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti.

Düzenlenen program sonrası açıklamada bulunan Başkan Bayık; “Bütün zamanların en güzeli olan sevgili çocuklarımıza güzel bir gelecek hazırlamak ve mutlu yarınlara kavuşturmak için büyük bir özveri ile sınırsız bir çaba içinde olan sevgili öğretmenlerimiz; 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüzü kutlar, ailenizle sağlıklı, mutlu ve başarı dolu bir yaşam diliyorum. Hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Bu akşam burada bir araya gelmemize vesile olan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemize, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeynel Abidin Beyazgül’e ve bu programın oluşmasında büyük emeği geçen Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Dairesi Başkanı Niyazi Kocadağ hocamız ile Urfamızın gururu TRT Ses Sanatçısı Münevver Özdemir hanımefendiye teşekkür ediyorum. Sözlerimi burada sonlandırırken 24 Kasım Öğretmenler Günü’nüzü tekrar kutlar hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.