Vekil Yazmacı’dan Hilvan’a Ziyaret

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, bazı temaslarda bulunmak üzere gittiği Hilvan İlçesi’nde Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ı ziyaret etti.

14 Mayıs’ta yapılan genel seçim sürecinde Hilvan’da aldığı büyük desteklerden dolayı teşekkür etmek amacıyla genel bir ziyaret gerçekleştiren Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve AK Parti İlçe Başkanlığı’nın tüm kademelerine teşekkür etti.

Hilvan Belediyesine yaptığı ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Vekil Yazmacı; ‘Bugün Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, AK Parti İlçe Başkanlığı ve Teşkilatı ve Belediye Meclisi üyeleri ile bir araya geldik. Belediye tarafından Hilvan’da yapılan tüm hizmetleri ve ön görülen projeler hakkında bilgi aldık. Belediyemizin ilçede hayata geçirmiş olduğu yatırımlar ile ilçemiz ciddi gelişmeler göstermiş olduğunu gördük. Bizde bu güzel ilçemizin daha da gelişmesi ve gelişmelere bağlı giderilmesi gereken sorunlar için her türlü desteği sağlamaya hazırız.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı’nın ziyareti ile ilgili açıklamada bulunan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık; “Bugün bazı temaslarda bulunmak üzere ilçemize gelen Milletvekilimiz Cevahir Asuman Yazmacı hanımefendiye genel çalışmalarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verdik. Ön gördüğümüz projeler hakkında da istişare edip desteklerini talep ettik’ dedi.

Yazmacı, belediye ziyaretinin ardından AK Parti İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantının ardından ilçe esnafını dolaşıp desteklerinden dolayı teşekkür etti.