Başkan Bayık Öğrencilere Spor Malzemesi Desteğinde Bulundu

Başkan Bayık Öğrencilere Spor Malzemesi Desteğinde Bulundu

Eğitime ve gençliğe yönelik yaptığı yatırımlar ile halkın büyük takdirini toplayan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Hilvan Şair Nabi Anadolu Lisesi öğrencilerine Futbol topu, basketbol topu, voleybol topu, masa tenisi raketi, dart ve bocce takımı hediye etti.

Gençliğe yönelik yaptığı çalışmalar ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Bayık; “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha modern şartlarda eğitim görmeleri için her yıl eğitim yuvalarımıza bank, kamelya, bakım, onarım, yeşillendirme ve çevre düzenleme çalışmaları gerçekleştirdik. Bugün de Şair Nabi Anadolu Lisesi’nde eğitim gören öğrencilerimize çeşitli spor malzemeleri desteğinde bulunduk. Amacımız öğrencilerin çeşitli sportif branşlardaki becerilerine katkıda bulunup kaynaşmalarını sağlamak. Öğrencilerimize sportif ve kültürel alanda destek olmak için bugüne kadar tüm imkânlarımız ile öğrencilerimizin yanında olduk. Bundan sonrada sporla iç içe sağlıklı nesillerin yetişmesi için hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Hilvan Şair Nabi Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri katkılarından dolayı Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’a teşekkür etti.

HİLVAN BELEDİYESİ

İLETİŞİM

Bağlar Mahallesi, İzollu Bozan Bey Caddesi No:20, 63900 Hilvan/Şanlıurfa

((0414) 681 20 07

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ÇAĞRI MERKEZİ

© 2021 Hilvan Belediyesi