Başkan Bayık “Yeni yılda gerçekleştireceğimiz yeni hizmetler ilçemize hayırlı olsun”

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık “Belediye meclis üyelerimizin katılımlarıyla 2021 yılı Ocak Ayı meclis toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni yılda gerçekleştireceğimiz yeni hizmetler ilçemize hayırlı olsun.”
05 Ocak 2021 Salı
Başkan Bayık “Yeni yılda gerçekleştireceğimiz yeni hizmetler ilçemize hayırlı olsun”

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Belediye Meclis Üyeleri ile bir araya gelerek 2021 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Belediye salonunda Korona Virüs tedbirleri alınarak yapılan ocak ayı meclis toplantısında yeni yılda yapılacak olan hizmetler ele alındı.

2021 yılı Ocak ayı meclis toplantısı sonrası açıklamada bulunan Başkan Bayık yeni yılda ilçemize kazandıracağımız yeni yatırımların gayreti içerisinde olacağını belirterek ‘Korona Virüs salgını başta olmak üzere birçok üzücü olayın yaşandığı 2020 yılını geride bıraktık. Bugün meclis üyelerimizle birlikte yeni yılın ilk meclis toplantısını gerçekleştirip 2021 yılında hayata geçireceğimiz projeler hakkında plan ve program yaptık. İlçemizin gelişmesi için büyük bir çaba ve gayret içerisindeyiz. Göreve geldiğimiz günden buyana merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan halkımızın yaşam şartlarını iyileştirmek için eğitim, ulaşım, sosyal ve kültürel alanlarda önemli hizmetler gerçekleştirdik. 2021 yılında da hizmetlerimizin devamı olacak şekilde ilçemizin kalkınması için meclis üyelerimizle birlikte yeni projeler hazırladık. Yeni yılın ülkemize ve milletimize hayrılı olmasını diliyorum’ dedi.