Başkan Bayık’tan Sivas’taki Mevsimlik İşçilere Ziyaret

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Sivas Sarkışla’da mevsimlik işçi olarak çalışan Hilvanlı hemşerilerini ziyaret etti.

İş İnsanı Cemalettin Şahin’in davetlisi olarak Sivas’a bulunan Başkan Bayık, Sarkışla İlçesi’nde mevsimlik işçi olarak çalışan hemşerilerini unutmadı. Bayık, davetlisi olduğu İş İnsanı Cemalettin Şahin ile birlikte tarlada ziyaret ettiği işçilerle sohbet edip sorunlarını dinledi. Bayık, içme suyu sorunu yaşadıklarını belirten Hilvanlı işçilerin talebini çözmek ve uygun şartlarda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla, ırgat çalışanları ile birlikte Sarkışla Belediye Başkanı Ahmet Turgay Oğuz’ı makamında ziyaret etti.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ‘Mevsimlik işçi olarak çalışan Hilvanlı hemşerimizin başta içme suyu olmak üzere çalışma alanında koşullarının iyileştirilmesi için, davetlisi olduğum  İş İnsanı Cemalettin Şahin ve işçilerle birlikte Sarkışla Belediye Başkanı Sayın Ahmet Turgay Oğuz’u makamında ziyaret ettik. İlettiğimiz sorunlarla yakından ilgilenen Sarkışla Belediye Başkanımıza hemşerilerimiz adına teşekkür ediyoruz’ dedi.